Harmony Dental Center Concord NH

hizmetlerimiz

Tedavi planınızı oluşturmadan önce kapsamlı bir diş muayenesi yaparız. Sizinle konuşmak için zaman ayırarak ihtiyaçlarınızı ve kişisel tercihlerinizi anlayabiliriz.

ÖNLEYİCİ BAKIM

Diş temizliği ve muayeneleri ağız sağlığının temelidir. Dişlerinizden plak ve tartarı çıkarmak onları ve diş etlerinizi sağlıklı tutar. Ağzınızın sağlıklı olduğundan emin olmak için ağız kanseri taraması, diş etlerinizi muayenesi ve çürük tespit muayenesi yapıyoruz. Derin yivli dişlerde çürükleri önlemeye yardımcı olması için dolgu macunları önerebiliriz. Ayrıca florür tedavileri de çürümeyi önlemeye yardımcı olan başka bir yöntemdir ve genellikle çocuklar için kullanılır.

KOZMETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Kaplamalar - Kaplamalar - Kaplamalar, size daha doğal ve çekici bir gülümseme vermek için dişinize yapıştırılan porselen veya diş rengindeki dolgu malzemesinden oluşan ince bir kabuktur. Hafif çapraşık dişleri düzeltmek veya aralarındaki küçük boşlukları doldurmak için kullanılabilirler.

Kronlar - Bir diş bir dolgu için fazla tehlikeye girdiğinde, bir başlık veya kuron gerekli olabilir. Kapaklar veya kronlar, hazırlandıktan sonra dişinizin üzerine özel olarak takılan altın, porselen veya seramik bazlı kabuklardır.

Köprüler - Eksik bir diş veya dişleri değiştirmek için, yerlerinde kalmaları için özel olarak şekillendirilmiş dişlere yapıştırarak kuronları birbirine bağlayabiliriz.

Beyaz Dolgular - Çürüklerinizi düzeltmek için doğal görünümlü, diş renginde dolgular kullanılabilir. Diş rengindeki dolgular sadece daha iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda doğal diş yapınızdan daha fazlasını koruyabilirler. Günümüzde birçok hasta gümüş, amalgam dolgular yerine beyaz renkli dolguları tercih etmektedir.

Beyazlatma - Parlak, göz kamaştırıcı bir gülümseme her zaman kalıcı bir izlenim bırakır. Kahve, çay, kola, kırmızı şarap veya sigara içmek gibi günlük yaptığımız birçok şey ve normal yaşlanma süreci dişlerinizi lekeleyebilir veya koyulaştırabilir. Kanıtlanmış, profesyonel beyazlatma sistemlerini kullanarak parlak gülüşünüzü geri kazanmanıza yardımcı olabiliriz.  

Entrümpelung Kärnten

Entrümpelung Wien

Entrümpelung Salzburg

Messie Entrümpelung Salzburg

Entrümpelung Graz

Entrümpelung-firma.at

Entrümpelung Wien

Entrümpelung Wien

Entrümpelung Tirol

elektriker-notdienstwien.at

elektrikernotdienst-wien.com

raeumung-entruempelung.tirol/

raeumung-entruempelung.tirol/

Räumungsdienst Wien

entruempelung-raeumung-kaernten.at

Ankauf Antiquitäten Graz

Räumung Wien

Harmony Dental Center
Harmony Dental Center
Harmony Dental Center

Protezler - Protezler, birden fazla dişi değiştirmek için özel olarak takılan çıkarılabilir apareylerdir. Tam protezler, üst veya alt çenenizdeki tüm dişlerin yerini alabilir. Kısmi protezler, üst veya alt çenenizdeki birkaç dişin yerini alır ve kalan dişleri cihazı yerinde tutmak için kullanır.

Çekimler - Bir diş restore edilemeyecek kadar tehlikede olduğunda, bazen dişi çekmek gerekir. Harmony Dental Center bu süreci olabildiğince konforlu ve ağrısız hale getirmeye çalışacaktır.

Kanal Kanalı - Çürüme veya başka bir faktör dişin pulpasını enfekte ettiğinde, kanal tedavisi dişi kurtarmak için bir seçenektir. İşlem, dişin enfekte olmuş dokusunun çıkarılmasını, kök kanallarının şekillendirilmesini ve kök kanallarına bir dolgu malzemesinin yerleştirilmesini içerir. Kanal tedavisinden sonra genellikle bir taç gerekir.

İmplantlar - Diş implantları, eksik dişleri değiştirmenin güvenli ve güvenilir bir yoludur. Diş implantı, diş eti çizgisinin altında çene kemiğinize sabitlenen kök şeklinde bir vidadır. İmplant yerleştirilip güvenli hale getirildikten sonra, kuronlar doğal dişiniz gibi görünecek şekilde özel olarak yapılır ve ağzınıza takılır.

Entrümpelung Wien

Entrümpelung Tirol

Contact us today to schedule an appointment.
Harmony Dental Center Concord NH